Uwagi i prośby dotyczące platformy« Wróć do listy pytań

Ciao! Przygotowałam miejsce na Wasze uwagi i prośby jeśli chodzi o platformę :) Gdy coś nie działa jak powinno lub chcielibyście coś zrobić, ale nie wiecie jak lub nie ma takiej możliwości, to zgłaszajcie to tutaj :) W tym momencie pracujemy już nad rozbudowaniem modułu komentarzy żeby dodać możliwość formatowania i edycji. To samo jeśli chodzi o listę "Moich komentarzy" żeby móc szybko odnaleźć swoje odpowiedzi :) Wybaczcie jeśli coś nie działa jak powinno. Na niektóre rzeczy po prostu nie wpadłam, a niektóre wychodzą dopiero w trakcie pracy na żywym organizmie ;)
Wysłane przez Paulina Kania
Zadane przez 3 lutego 2021 20:06
0

dziękuję za wiadomości 🙂 pracujemy nad tym – tymczasem, dopóki platforma nie daje takiej możliwości, pamiętajcie o grupie na fb – ona może być też fajnym miejscem na interakcje 🙂

Wysłane przez Paulina Kania
Odpowiedziane 11 lutego 2021 23:42
0

Zgadzam się z Piotrem, powiadomienia o nowych wpisać byłyby przydatne, łatwiej wtedy uczestniczyć w rozmowie

Wysłane przez Monika Sojka
Odpowiedziane 11 lutego 2021 23:26
0

Ciao,
przyszły mi do głowy małe dygresje techniczne:
– jeśli to możliwe, to pomocna by była jakaś informacja (z linkiem) zaraz po zalogowaniu się, gdzie pracowałem przed wylogowaniem, w którym kursie albo w którym etapie kursu; może w „Moje kursy”?
– mnie osobiście interesowało by też, gdzie został dokonany najnowszy wpis – żeby ewentualnie dołączyć się do dyskusji
– jeśli kliknę na „Edytuj profil” powracam do „Moje konto”; ta funkcje jest pewnie jeszcze nie aktywna (to tylko stwierdzenie, nie żeby mi jej brakowało)

Wysłane przez Piotr
Odpowiedziane 9 lutego 2021 00:06