Najczęściej zadawane pytania

Tak, Wyzwanie “3 tygodnie z włoskim” jest nieodłącznym elementem w Klubie Włoskiego, więc otrzymujesz dostęp do wszystkich sześciu ścieżek nauczania. To ulubione wyzwanie wszystkich Klubowiczów, bo polecam pracę w Klubie zacząć właśnie od tego wyzwania.

W ramach Klubu masz oczywiście dostęp również do pozostałych Wyzwań.

W Klubie dostępne są nagrania wideo dla trudniejszych zagadnień, słownictwo z nagraniami audio, ćwiczenia interaktywne, teksty on-line, pliki pdf do pobrania, ćwiczenia interaktywne czy quizy, jak również tematyczne listy ze słownictwem czy motywujące tapety.

Klub to miejsce, które jest interaktywną platformą, na której udostępniam autorskie materiały do nauki języka włoskiego. Kupując pakiet subskrypcyjny np. na 6-miesięcy otrzymujesz nieograniczony dostęp do tych materiałów właśnie na 6 miesięcy. Moment rozpoczęcia subskrypcji to dzień potwierdzonej płatności online.

Tylko od Ciebie zależy ile wiedzy wyciągniesz z tej platformy, ponieważ możesz uczyć się 15 minut dziennie, 5 dni w tygodniu, a nawet spędzić na niej po 12h/dziennie. Gwarantuję Ci, że nawet przy intensywnej pracy nie jesteś w stanie przerobić całej zawartości platformy.

Korzystając z modelu subskrypcyjnego masz możliwość kupienia dostępu Klubu w atrakcyjnej cenie, ponieważ wartość materiałów przewyższa kwotę subskrypcji rocznej kilkukrotnie. Gdy kończy się Twoja np. 6-miesięczna subskrypcja, otrzymujesz powiadomienie i tylko od Ciebie zależy czy przedłużysz naukę w Klubie czy wrócisz do starych i nieefektywnych metod nauczania. Jeśli zdecydujesz się nie przedłużać, to po 6 miesiącach zostanie Ci odebrany dostęp do całej biblioteki Klubu. Jeśli natomiast zdecydujesz się przedłużyć to po pierwsze masz szansę zrobić to po cenie subskrypcji z Twojej edycji (cena rośnie z każdą edycją Klubu, w związku z rosnącą ilością materiałów), a po drugie możesz wybrać inny pakiet np. po pakiecie 6-miesięcznym wybrać pakiet 12-miesięczny i zaoszczędzić, ponieważ płacisz wtedy najniższą cenę w przeliczeniu na pojedynczy miesiąc.

Wyzwania to świetna alternatywa dla osób, które chciałyby zacząć naukę w Klubie, ale nie wiedzą czy Klub to miejsce dla nich.
Dzięki wyzwaniom sprawdzisz na jakich materiałach uczą się członkowie Klubu i czy nauka przyniesie Ci oczekiwane efekty.

W tej chwili nie masz możliwości zakupu jednej z sześciu ścieżek wyzwania 3 tygodnie z włoskim, ale wszystkie są oczywiście dostępne w ramach subskrypcji Klubu.

Tak, kupując dostęp na miesiąc lub 6 miesięcy możesz przedłużyć go np. o kolejne 6 lub 12 miesięcy. Pamiętaj tylko, że na przedłużenie subskrypcji masz wyznaczony czas. Możesz przedłużyć subskrypcję wcześniej, a kolejne miesiące zostaną doliczone do aktualnego okresu, więc nie tracisz ani dnia.

Dostęp do Klubu włoskiego nowi członkowie mogą wykupić na 6 lub 12 miesięcy w okresie otwarcia Klubu (dwa razy w roku) lub w dowolnym momencie wybierając subskrypcję miesięczną.

Subskrypcja w Klubie działa w podobny sposób jak na znanej platformie Netflix. Aby mieć dostęp do materiałów w Klubie wymagana jest aktywna subskrypcja. Jeśli Twoja subskrypcja wygaśnie i nie przedłużysz dostępu utracisz dostęp do wszystkich materiałów: zarówno tych, które zostały już przez Ciebie przerobione, jak i wszystkich nowych, które będą dodawane na bieżąco. Dlatego jeśli chcesz mieć stały dostęp musisz pamiętać o przedłużeniu swojej subskrypcji.

Można od razu zapłacić za subskrypcję w całości lub rozłożyć to sobie na raty (do 10 rat 0% – to już jest niezależne ode mnie, umowa jest zawierana z operatorem płatności PayU).

Jeśli chodzi o Klub, to masz możliwość uczenia wraz ze ścieżką, mowa tu o ścieżkach w ramach Wyzwania 3 tygodniowe z włoskim, gdzie zostało przygotowanych 6 ścieżek nauczania w zależności od poziomu. W tym roku pojawią się również nowe poziomowane gramatyczne ścieżki.

W Klubie masz też dużą swobodę i możesz samemu wybierać materiały do nauki, czyli to, na co masz akurat ochotę lub w zależności od czasu, który posiadasz.

Znajdziesz też gotowe kursy, mini kursy i szkolenia, które przeprowadzą Cię w danym temacie od A do Z.
Jeśli chodzi o plany nauki to ja również pomagam Klubowiczom w wyborze materiałów jeśli takiej pomocy potrzebują i też cały czas wspieram ich w trakcie nauki. Od tej edycji stałym elementem będą konsultacje indywidualne, w ramach których będziemy układać i aktualizować indywidualne plany nauczania.

Oczywiście! To moja ulubiona sekcja i codziennie znajdziesz w niej nowe wyrażenie przyimkowe! W Klubie nie mogło też zabraknąć ścieżki przyimkowej!
Skorzystać możesz również z mini-kursu o przyimkach miejsca, z nagrań szkoleń czy z wielu dostępnych zestawów ćwiczeń!
A od tej edycji możesz uczyć się przyimków z nowym kursem “Przyimki krok po kroku”, który wprowadzi Cię w przyimkowy świat!

Dostęp otrzymasz automatycznie po opłaceniu zamówienia.

Decyzja należy do Ciebie. Musisz przekalkulować jaki wariant będzie dla Ciebie odpowiedni pod kątem finansowym. Porównaj wszystkie warianty i zdecyduj. Jak widzisz, osoby, które decydują się na zakup najwyższego 12-miesięcznego pakietu są nagradzane najniższą kwotą subskrypcji miesięcznej, ale również otrzymują bonusy, które dostępne są tylko w tym pakiecie.

Ważne, aby przeanalizować co jest dla Ciebie istotne. Jeśli wiesz, że wykupiona subskrypcja zmobilizuje Cię do systematycznej nauki lub chcesz ten rok poświęcić na naukę włoskiego – wykup 12-miesięczną subskrypcję. Natomiast jeśli nie wiesz czy Klub jest dla Ciebie, kup niższy pakiet, przetestuj Klub i zawsze możesz przedłużyć swoją subskrypcją na kolejne miesiące. Jeśli masz pytania po prostu napisz do mnie 🙂

Wykupując subskrypcję w Klubie Włoskiego otrzymujesz dostęp do wszystkich szkoleń i webinarów, które dostępne są w sklepie Po prostu włoski, jak również do wszystkich nowych, które odbędą się w czasie trwania Twojej subskrypcji. Tematy nowych szkoleń i webinarów wybierane są przez Klubowiczów.

W tym momencie na platformie są dostępne następujące webinary:

 • Włoska wymowa
 • Konstrukcja far fare
 • Preposizioni di tempo (przyimki związane z czasem)
 • Jak wyznaczać cele w kontekście nauki języka?
 • Le congiunzioni (spójniki)
 • La primavera: modi di dire ed espressioni
 • Stopniowanie przymiotników: stopnie wyższe
 • Stopniowanie przymiotników: stopnie najwyższe
 • Modi di dire per raccontare
 • Włoskie powiedzenia związane ze śmiercią
 • Rodzajniki określone
 • Rodzajniki nieokreślone
 • Rodzajniki: stosowanie i pomijanie
 • Partykuła CI
 • Jak wyrażać konieczność po włosku
 • Partykuła NE – podstawy
 • Partykuła NE – Zasady łączenia z zaimkami i z partykułą CI
 • Partykuła NE – Utarte wyrażenia i powiedzenia
 • Przyimki w Internecie
 • Włoskie wykrzyknienia
 • Zaimki dopełnienia bliższego – podstawy
 • Zaimki dopełnienia dalszego – podstawy
 • Zaimki dopełnienia bliższego i dalszego w czasach złożonych
 • Nauka słownictwa poprzez mapy myśli (dostępny tylko w Klubie)
 • Zaimki złożone
 • Czasowniki zaimkowe (Verbi pronominali)

Klub włoskiego to nie tylko działy podzielone tematycznie, ale też kursy tematyczne, które pomogą Ci dany temat poznać od podszewki. Jakie kursy znajdziesz w Klubie?

 • Kurs Przyimki krok po kroku – w którym przerabiamy poszczególne zastosowania przyimków, krok po kroku
 • Mini kurs poświęcony przyimkom związanym z miejscem
 • Kurs Jak napisać nieformalny list lub e-mail – w którym poznasz zasady pisania w sposób nie formalny, zwroty oraz wyrażenia, które wykorzystasz też w innych sytuacjach
 • Mini kurs Jak przedstawiać się po włosku – skierowany głównie do osób początkujących, pomoże on w opanowaniu podstawowych wyrażeń potrzebnych do samodzielnego przedstawienia siebie oraz innych w zależności od okoliczności.
 • Mini kurs Recenzja filmu – w którym nauczysz się mówić (i pisać) o filmach i serialach, które oglądasz oraz polecać je innym
 • Kurs przedwyjazdowy – włoski w podróży – dzięki rozbudowanemu 6-miesięcznemu kursowi odnajdziesz się w każdej sytuacji, poznasz słownictwo, wyrażenia w podstawowych sytuacjach w trakcie wyjazdu jak np. na lotnisku, w taksówce, restauracji czy zamawiając nocleg. To kurs, który nauczy Cię przede wszystkim komunikacji w podróży z elementami kulturowymi. To kurs również dla osób nieznających jeszcze włoskiego.
 • pełne kursy gramatyczne, np. o zaimkach dzierżawczych lub o trybie łączącym (congiuntivo)

Webinary to tylko mały dodatek do Klubu. W ramach Klubu udostępniłam dużo własnych materiałów, a poza tym regularnie dodawane są nowe treści. Musisz przekalkulować, czy opłaca Ci się wykupić dostęp do Klubu.

Płatności obsługiwane są przez system PayU oraz Przelewy24, które umożliwia różnego typu metody płatności, m.in. płatność przelewem, BLIKiem lub kartą kredytową.

Od maja 2021 uruchomiłam dodatkowo opcję PayU TwistoCzyli kupujesz subskrypcję, a płacisz za nią później!Nawet do 45 dni.

Znajdziesz tu też świetną opcję rozłożenia płatności na dogodne raty 0%. To świetna opcja dla nadwyrężonego domowego budżetu. Płatność możesz rozłożyć nawet na 10 wygodnych rat, które nie będą stanowić, aż tak dużego wydatku.

Pamiętaj, że opcje te są całkowicie niezależna ode mnie.

Oczywiście, faktura (bez VAT) wystawiana jest automatycznie i wysyłana na adres mailowy użyty podczas składania zamówienia.

Klient w trakcie zakupu subskrypcji Klubu dobrowolnie wyraża zgodę na utratę prawa do odstąpienia od umowy, w celu możliwości skorzystania z Klubu od razu po wykonaniu płatności. Zgodnie z zapisem Regulaminu sprzedaży na platformie Klub Włoskiego § 8 Odstąpienie Konsumenta od umowy pkt 3, który mówi:

“Prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje Konsumentowi w stosunku do umów o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy. “

Można zrobić to na dwa sposoby:

W takim razie napisz do nas 🙂

Shopping Cart
Scroll to Top