poziom początkujący

Dzień 21

GRATULACJE! Udało Ci się! Wyzwanie “3 tygodnie z włoskim” oficjalnie zostaje zakończone! W tym miejscu chciałabym bardzo serdecznie podziękować Ci za udział w moim projekcie. Mam nadzieję, że udało mi się wzbudzić w Tobie potrzebę codziennej i systematycznej nauki i udowodnić, że ciężka praca zawsze przynosi efekty 🙂 Na pewno zdążyłeś się już przekonać jak […]

Dzień 21 Read More »

Dzień 3

Na dzisiaj przygotowałam dla Ciebie jedno pytanie, które według mnie warto znać oraz dwie ważne lekcje, które są podstawą do tworzenia zdań w języku włoskim. Jeśli coś jest niejasne nie bój się pytać w komentarzu. Pytanie na dzisiaj: Che significa? – Co to znaczy? Che significa “forchetta”? – Co to znaczy “forchetta”?

Dzień 3 Read More »

Dzień 1 – Przedstawianie się

Początki są trudne, ale pomogę Ci przez nie przejść – zostaw komentarz na dole jeżeli masz jakieś pytania/problemy. Dzisiaj poznasz kilka podstawowych elementów komunikacji, niektóre przywitania i pożegnania oraz dowiesz się jak możesz przedstawić się po włosku. Przedstawianie się Mamy dwie możliwości przedstawienia się w j. włoskim i są one takie jak w języku polskim:

Dzień 1 – Przedstawianie się Read More »

Shopping Cart
Scroll to Top