Czwarty dzień wyzwania!

Buongiorno! Materiały czwartego dnia wyzwania są już dostępne!

Komunikat techniczny dla wszystkich: gdy jesteście wewnątrz lekcji lub quizu możecie łatwo wrócić na stronę główną kursu lub Klubu poprzez menu, które wysunie się po kliknięciu na avatar w prawym górnym rogu. Gdy jesteście z kolei na stronie głównej kursu do szybkiej nawigacji po platformie zachęcam do użycia górnego menu (na telefonie jest ono ukryte pod “hamburgerem”, czyli pojawi się po dotknięciu ikonki trzech kresek w prawym górnym rogu). W razie problemów technicznych lub gdyby coś było nie tak, dawajcie znać 🙂

Komunikat dla Klubowiczów
Dzisiaj mam dla Was trochę nowości:

  • nowe wideo na temat fare w dziale Słownictwo > Wyrażenia z fare – dzisiaj wprowadzenie tematu mówienia o zawodzie, który się wykonuje (polecam go każdemu bo nawet niektórzy bardziej zaawansowani często zapominają o podstawach)
  • w dziale Gramatyka dodałam materiały związane z trybem łączącym i czasownikami modalnymi w czasie teraźniejszym
  • jutro widzimy się na pierwszym Klubowym livie – szczegółowe informacje dostaniecie w oddzielnym mailu z linkiem do pokoju; szczególnie na tym pierwszym chciałabym żeby było jak najwięcej osób na żywo i co więcej, chciałabym umożliwić Wam pokazanie się i poznanie się 🙂 w ankiecie najwięcej chętnych było na po południe i wieczór, więc może godzina 17-18 byłaby dobrym kompromisem? Jeżeli przychodzą Wam do głowy jakieś pytania lub tematy, które chcecie poruszyć pamiętajcie o sekcji Po prostu pytania – dodałam tam miejsce na to. Możecie też dać znać czy bardziej Wam pasuje godzina 17 czy 18.

Dodaj komentarz

Przewiń do góry