Wyrażenia z czasownikiem FARE

Status
Nie zapisany
Cena
Wewnętrzny
Zacznij
kurs jest obecnie zamknięty

Czasownik fare to jeden z pierwszych czasowników nieregularnych jaki poznaje się podczas nauki włoskiego i jego podstawowe znaczenie to – robić. Bardzo szybko poznajemy różne wyrażenia, w którego skład wchodzi właśnie fare, których już nie możemy tłumaczyć dosłownie bo tracą całkowicie sens (lub nawet nasuwają nam nieprawidłowe znaczenie!). Tego właśnie nauczysz się w tym module – każda lekcja to będzie przynajmniej jedno nowe wyrażenie z fare omówione przeze mnie i podane z różnymi przykładami. Nie pomijaj ćwiczeń i testów 😉

Zanim zaczniesz przypomnij sobie odmianę czasownika fare.

4 opinie w “Wyrażenia z czasownikiem FARE”

  1. Teresa Płochaja

    Sam pomysł uporządkowania wyrażeń z fare jest bardzo dobry. Szkoda tylko, że w trakcie tych porządków na moim koncie zostały odznaczone wszystkie tematy z wyrażeniami fare jako ukończone, chociaż wiem na pewno, że kliku ostatnich nie przerobiłam. Czy jest możliwość, aby tematy których w tym dziale nie przerobiłam znowu były zaznaczone na biało.

    1. Przed zmianą struktury kursu wyeksportowany został postęp wszystkich Klubowiczów, żeby potem nanieść wszystko tak, jak było. W Pani przypadku w systemie była informacja, że kurs został ukończony w 100%, więc właśnie taki stan został przywrócony. Możliwe w takim razie, że przez jakiś błąd systemu kurs został kiedyś ukończony, a kolejne dodane lekcje nie “zaznaczyły” kursu jako nieukończonego. Dziękuję za informację, postaram się to zweryfikować i wrócę do Pani z odpowiedzią.

Dodaj komentarz

Shopping Cart
Scroll to Top