C1

Mowa zależna i niezależna (discorso indiretto e diretto)

W tym kursie poruszymy temat mowy zależnej i niezależnej. Pomimo tego, że podstawowe zdania w mowie niezależnej pojawiają się już na niższych poziomach, ten kurs jest przygotowany z myślą o bardziej zaawansowanych uczniach.

Słowotwórstwo

W tym kursie będą pojawiać się różne tematy i zagadnienia związane z tworzeniem wyrazów pochodnych, rodzin wyrazów, itp.

Recenzja filmu

W tym mini kursie przejdziemy przez wszystkie elementy, wchodzące w skład recenzji filmu. W zasadzie jest to kurs pisania, ale nie zrażaj się tym – pamiętaj, że umiejętność mówienia jest tuż obok 😉 Materiały, które tu proponuję mogą być wykorzystane przez osoby na każdym poziomie zaawansowania. Miej jednak na uwadze, że powinieneś/powinnaś być w stanie …

Recenzja filmu Czytaj więcej »

Rozmówki

W tej sekcji znajdziesz gotowe zdania do użycia w różnych sytuacjach. Kolejne będą pojawiać się małymi porcjami, żeby łatwo było podzielić sobie naukę nowych wyrażeń.

Forme implicite

W tym miejscu znajdziesz materiały związane z trzema włoskimi trybami, które nie mają odmiany przez osoby, ale z pewnością już je znasz 🙂

Shopping Cart
Scroll to Top