Wyzwanie serialowe – Zero

Status
Nie zapisany
Cena
Wewnętrzny
Zacznij
kurs jest obecnie zamknięty

Serial, którym się zajmiemy to 8-odcinkowe „Zero”. Każda z części trwa około 20 minut, co jest bardzo wygodne do takiej pracy nad językiem.

Zachęcam Cię do tego, żeby oglądać np. jeden odcinek tygodniowo pracując jednocześnie z dodatkowymi materiałami, które przygotowałam. Poza tym przygotowałam nieco materiałów uzupełniających, które przypadną Ci do gustu (jestem przekonana!).

Waże: żeby wziąć udział w pełni w tym wyzwaniu potrzebujesz subskrypcji Netflixa. Bez niej, nie będziesz w stanie wykonać ćwiczeń związanych ściśle z serialem. Jeśli nie masz Netflixa, to i tak daj szansę materiałom, które tu przygotowałam. Po prostu pomiń pierwsze 2-3 ćwiczenia, które są faktycznie związane z danym odcinkiem.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji o samym serialu, zapraszam Cię do zapoznania się z moją recenzją na blogu.

Do dzieła!

4 opinie w “Wyzwanie serialowe – Zero”

    1. Paulina Kania

      To jest serial, który jest dostępny na Netflixie i nie mogę go wrzucić tu na moją platformę więc serialu tu nie ma, są tylko materiały, które do niego stworzyłam. Jeśli nie masz Netflixa to i tak dużo możesz wynieść z Wyzwania 🙂

    1. audio koniecznie włoskie! 🙂 W kwestii napisów to już zależy od Ciebie i od tego co chcesz osiągnąć 🙂 Jeśli jesteś początkująca może być ciężko zrozumieć cokolwiek bez napisów, z drugiej strony nie wiem czy oglądałaś w sekcji Jak się uczyć spotkanie z Madame Polyglot, która też sporo mówiła o całkiem innym podejściu 😉 Zachęcam do obejrzenia nagrania tego spotkania. Serial Zero ogólnie ma to do siebie, że odcinki są krótkie więc w zasadzie możesz najpierw obejrzeć odcinek np. bez napisów i próbować rozumieć z kontekstu o co chodzi, a drugi raz już włączyć napisy żeby sprawdzić ile zrozumiałaś. Wszystko zależy od tego ile masz czasu i jaki jest Twój cel z tym związany 🙂

Dodaj komentarz

Shopping Cart
Scroll to Top