Pytania techniczne

Jeśli masz problemy z platformą, coś nie działa lub nie wiesz jak coś zrobić, napisz tutaj.

11 opinii w “Pytania techniczne”

 1. Ciao:)
  Chciałabym dodać na Quizlecie do zestawu czynności codzienne słownictwo związane z opieką nad małymi dziećmi np. karmienie, przewijanie itp. 🙂 Niestety nie mogę edytować tego zestawu. Czy jest możliwość dodawania słówek do istniejących już klubowy zestawów? Paulina, coś kojarzę, że gdzieś wspominałaś, że można to robić.
  Mogłabym sobie stworzyć taki swój zestaw, ale pomyślałam, że w ten sposób inne osoby też będą mogły skorzystać.
  Przy okazji, ponawiam zapytanie z poprzedniego posta dotyczące wyrażenia przyimkowe z 1 marca 🙂

  1. Paulina Kania

   Jeśli chodzi o Quizlet to niektóre zestawy mają zablokowaną edycję ze względu na to, że są np. powiązane z konkretnym Wyzwaniem lub konkretną lekcją i zestaw służy na przećwiczenie tego konkretnego zakresu słownictwa (a czasem to tylko moje przeoczenie i wtedy raz dwa odblokowuję taki zestaw :D).
   W sumie w Klubie nie ma w tym momencie nic z takiego “dzieciowego” słownictwa, ja może stworzę na to osobny zestaw. Możesz dodać do niego te słówka, których używasz na co dzień, a ja postaram się go uzupełnić o inne z tego zakresu (z odpowiednią lekcją w Klubie).
   Co ty na to?

 2. Teresa Płochaja

  O ile pamiętam w jednym ze spotkań klubowych mówiła Pani o słowie magari. Próbowałam poprzez “szukaj” znaleźć w którym live to było, ale niestety wyświetliły mi się tylko dni do wyzwań. Czy ta wyszukiwarka nie obejmuje zagadnień poruszanych na spotkaniach klubowych, chociaż podaje Pani o czym będzie mówiła na spotkaniu?
  Chciałabym zadać pytanie dotyczące zastosowania tego słowa, ale z drugiej strony nie chciałabym dostać odpowiedzi, że o tym już była mowa na spotkaniu klubowym. Przeglądanie po kolei wszystkich spotkań zajmuje zbyt dużo czasu. Jak mogę w miarę szybko na stronie klubu w dziale spotkań klubowych znaleźć to co mnie interesuje?

 3. Teresa Płochaja

  Bardzo dziękuję za podanie linku do nagrania, w którym Pani Paulina fantastycznie wyjaśnia stosowanie w zdaniach słowa “magari”. Myślę, że to nagranie powinno zostać umieszczone również na stronie Klubu.

  1. Paulina Kania

   Ciao Maria!
   Tak, wyrażenia przyimkowe z poprzednich miesięcy (a nawet lat) są dostępne w dziale Preposizioni > Różne ćwiczenia na przyimki. Każdego 1. dnia miesiąca publikuję nową lekcję z wyrażeniami poprzedniego miesiąca.

Dodaj komentarz

Shopping Cart
Scroll to Top