Jeśli masz problemy z platformą, coś nie działa lub nie wiesz jak coś zrobić, napisz tutaj.

8 opinii w “Pytania techniczne”

 1. Jolanta Widyńska

  Witam, tylko raz udało mi się wejść do pokoju i uczestniczyć w spotkaniu na żywo, pozostaje mi jedynie facebook. A chciałabym uczestniczyć z innymi “ze strony klubu”. Jakaś podpowiedź tzw. ścieżka :)Pozdrawiam.

 2. Ciao Jolanta! Jeśli dobrze pamiętam, to już w ciągu pierwszej edycji “Klubowe spotkania” przeniosły się z powodu ograniczeń technicznych do “Tajnej grupy Klubu włoskiego” na Fb. Ze strony klubu masz dostęp do emitowanych na żywo webinariów, do których dostęp (link i hasło) jest publikowany krótko prze rozpoczęciem.

  1. Ciao, dopiero dzisiaj rozesłałam zaproszenia do klubowej klasy. Te zaproszenia często wpadają do spamu niestety. Najprościej jest znaleźć je wyszukując “quizlet” w swojej skrzynce mailowej bo zaproszenie przychodzi bezpośrednio od nich

 3. Agnieszka Aleszczyk

  Dzień dobry!
  Dopiero dziś zaczęłam robić dzień 5 z wyzwania adwentowego. Zaczęłam pisać list i cofnęłam się do słownictwa i jak chciałam wrócić do pisania listu to już to okienko zniknęło. Napisałam, więc list w komentarzach, ale niestety nie mogę przejść dalej do kolejnego tak ważnego i miłego dnia 6 grudnia. Bardzo proszę o pomoc w braniu udziału w dalszym wyzwaniu adwentowym.
  Pozdrawiam Agnieszka

  1. Paulina Kania

   Żeby przejść dalej musisz umieścić list w polu na pracę pisemną. Jak wejdziesz w Dzień 5 kliknij na dole na “List do Świętego Mikołaja”. Otworzy się karta z poleceniem i miejscem na wpisanie odpowiedzi. Po zatwierdzeniu będziesz mogła przejść do kolejnego dnia 🙂

Dodaj komentarz

Przewiń do góry