Jeśli masz problemy z platformą, coś nie działa lub nie wiesz jak coś zrobić, napisz tutaj.

19 opinii w “Pytania techniczne”

 1. Natalia Miernik

  Hejka! Mam taką sprawę. Kiedy wejdziemy “głęboko” w jakiś kafelek w taki sposób, że po lewej stronie wyświetlają nam sie tematy a napis “Klub Włoskiego” w lewym górnym rogu się zmniejsza np. tu: https://klubwloskiego.pl/kursy/wloska-literatura/lekcje/giosue-carducci/ klikając w napis “Klub włoskiego” przechodzimy na stronę https://klubwloskiego.pl/ , która zachęca nas do dołączenia do klubu. Czy moglibyście zmienić tak, żeby klikając w ten napis przekierowywało nas do https://klubwloskiego.pl/klub/ ??? Bo to tak na prawdę jest strona główna klubu i z niej przechodzimy do kafelków z materiałami. To że strona przekierowywuje nas do tej zachęcającej do dołączenia jest trochę bez sensu 🙂 A przyznam, że aktywnie korzystam z tego przycisku xD

  1. Paulina Kania

   Hej! Na każdej podstronie logo prowadzi do strony głównej. Gdy jesteś w jakimś kursie, to po prawej stronie na górze powinnaś widzieć “Ciao, Natalia” z avatarem. Jak na to najedziesz, masz możliwość przejść na stronę główną kursu, w którym jesteś lub przejść na stronę główną Klubu.
   Na urządzeniach mobilnych nie ma napisu powitalnego, jest kółeczko z avatarem i te opcje pojawią się po kliknięciu.
   Daj znać czy się udało i czy taka opcja jest ok 🙂

  1. Paulina Kania

   Ciao 🙂 Wyrażenie dnia jest dostępne tylko danego dnia 😉 Wybacz, ale nie zrobię odstępstwa od tej zasady. W quizie z wyrażeń z marca będzie dokładnie to samo zdanie i będziesz mogła wtedy uzupełnić braki w notatkach. D’accordo? 🙂

 2. Ciao:)
  Chciałabym dodać na Quizlecie do zestawu czynności codzienne słownictwo związane z opieką nad małymi dziećmi np. karmienie, przewijanie itp. 🙂 Niestety nie mogę edytować tego zestawu. Czy jest możliwość dodawania słówek do istniejących już klubowy zestawów? Paulina, coś kojarzę, że gdzieś wspominałaś, że można to robić.
  Mogłabym sobie stworzyć taki swój zestaw, ale pomyślałam, że w ten sposób inne osoby też będą mogły skorzystać.
  Przy okazji, ponawiam zapytanie z poprzedniego posta dotyczące wyrażenia przyimkowe z 1 marca 🙂

  1. Paulina Kania

   Jeśli chodzi o Quizlet to niektóre zestawy mają zablokowaną edycję ze względu na to, że są np. powiązane z konkretnym Wyzwaniem lub konkretną lekcją i zestaw służy na przećwiczenie tego konkretnego zakresu słownictwa (a czasem to tylko moje przeoczenie i wtedy raz dwa odblokowuję taki zestaw :D).
   W sumie w Klubie nie ma w tym momencie nic z takiego “dzieciowego” słownictwa, ja może stworzę na to osobny zestaw. Możesz dodać do niego te słówka, których używasz na co dzień, a ja postaram się go uzupełnić o inne z tego zakresu (z odpowiednią lekcją w Klubie).
   Co ty na to?

 3. Teresa Płochaja

  O ile pamiętam w jednym ze spotkań klubowych mówiła Pani o słowie magari. Próbowałam poprzez “szukaj” znaleźć w którym live to było, ale niestety wyświetliły mi się tylko dni do wyzwań. Czy ta wyszukiwarka nie obejmuje zagadnień poruszanych na spotkaniach klubowych, chociaż podaje Pani o czym będzie mówiła na spotkaniu?
  Chciałabym zadać pytanie dotyczące zastosowania tego słowa, ale z drugiej strony nie chciałabym dostać odpowiedzi, że o tym już była mowa na spotkaniu klubowym. Przeglądanie po kolei wszystkich spotkań zajmuje zbyt dużo czasu. Jak mogę w miarę szybko na stronie klubu w dziale spotkań klubowych znaleźć to co mnie interesuje?

 4. Teresa Płochaja

  Bardzo dziękuję za podanie linku do nagrania, w którym Pani Paulina fantastycznie wyjaśnia stosowanie w zdaniach słowa “magari”. Myślę, że to nagranie powinno zostać umieszczone również na stronie Klubu.

Dodaj komentarz

Przewiń do góry